top of page
  • Sławek

Jak korzystać z apki


Jak może zauważyłeś od jakiegoś czasu mamy apkę w której możesz znaleźć nie tylko repertuar kina i sklep on-line, ale także poczatować z innymi użytkowniczkami i użytkownikami w grupach tematycznych. Wystarczy wejść do sklepu z apkami (Play/Apple) i ściągąć aplikację Spaces by Wix. Teraz wpisz zaproszenie DDVW66 i zaloguj się (można stworzyć konto lub zalogować się kontem Google lub Facebooka).


Apka poprosi cię o wpisanie imienia i nazwiska. Oczywiście nie chodzi tu o wasze dane z dowodu, które nie powiedzą nic nikomu. Z wyjątkiem sąsiadów i kolegów z pracy. Możesz tu wpisać co chcesz, choć pewnie imię i specjalizacja np. Kinga Podglądacz czy Sławek Obciągacz mogą zdradzić innym użytkownikom znacznie więcej o Was niż nazwisko.


Apka ma kilka zakładek. Główna to KLUB gdzie oprócz najbliższych imprez i nowości znajdziesz najnowsze wpisy z czatów, bloga, cennik i godziny otwarcia. W zakładce KINO możesz się zapowiedzieć na ulubioną imprezę klikając RSVP, a w zakładce CZATY dołączyć do kilkunastu czatów tematycznych i czatować na różne tematy. Jest także zakładka ANONSE, której chyba nie trzeba wyjaśniać, a także BLOG gdzie znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jest jeszcze SKLEP w którym niedługo będzie można kupować nasze PORNO-SHIRTY i inne artykuły.


Na dole po lewej TWOJE STRONY - czyli Bizarriusz i być może inne strony korzystające z systemu wix, po środku CZATY, czyli rozmowy prywatne z Recepcją i innymi użytkownikami apki i po prawej MÓJ PROFIL czyli miejsce gdzie oprócz waszych danych pokazywanych innym użytkownikom są imprezy na które się zapisaliście, zamówienia ze sklepu czy posty które zdecydowaliście się zapisać. Można tu również zmienić język aplikacji i ustawienia powiadomień. Jeśli masz pomysły co jeszcze można dodać do aplikacji - napi w komentarzach. A na razie - miłego korzystania!

2867 wyświetleń1 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

1 Comment


Miś Koralgol
Miś Koralgol
Aug 30, 2023

Like
Logo komputer .png
bottom of page