top of page

Czat. Logowanie. Zapowiedzi. Często zadawane pytania

Cześć, jak mogę założyć konto by pisać na czacie?

Aby pisać na czacie należy założyć konto na czacie. Po zatwierdzeniu konta możesz pisać na czacie. W tym celu kliknij "Otwórz w osobnym oknie" i pisz. Pamiętaj że czat to forma ulotna. Za godzinę czy dwie twój post zniknie pod nowszymi i nikt go więcej nie przeczyta. Jeśli kogoś lub czegoś szukasz to pisz na czatach tematycznych w apce Spaces. Nie zapomnij o kulturze i tolerancji. Tak jak w kinie.


Czy obowiązują jakieś stroje lub ich brak?

Z wyjątkiem Nagich Wtorków, i Nagich Niedziel (2x w miesiącu), kiedy wymagamy od panów nagości w inne dni stroje mogą być dowolne. Można też być nago. Fetysze mile widziane. Zamykane, bezpłatne szafki dla wszystkich, łazienka/przebieralnia dla pań/trans.


Czy dziś są jakieś zapowiedzi? Byliśmy z żoną dwa razy,ale za pierwszym razem nie było par, za drugim razem były dwie. No i nie było zabawy :) Kiedy, w jakich godzinach przyjść, aby trafić na fajną imprezkę? ;) Wydaje się,że piatek ok północy, a my bylismy przed 22 i to pewnie dlatego :) Reasumujac- kiedy najlepiej przyjść i czy dzis ktoś się zapowiada (o ktorej)? :)

PS czat nie działa.

Nie ma reguły. W czwartek zero zapowiedzi i 4 pary i zabawa do północy. W piątek zero zapowiedzi i 7 par. Najciekawiej jest zwykle zdecydowanie po 22. Najlepiej śledzić czat, który działa. Wystarczy kliknąć w opcjach: "otwórz w osobnym oknie", żeby nie tylko czytać ale i pisać.


Hej, pytanko mam. Czy można przyjść po otwarciu, wyjść i wrócić później, czy po wyjściu i kolejnym przyjściu będę musiał kupić znowu bilet i zapłacić za ponowny wstęp?

Bilety są ważne cały dzień. Tak więc można przyjść nawet kilka razy w ciągu jednego dnia. Zapraszamy


Witam, czy macie jakieś szafki żeby schować ubrania. Będę pierwszy raz

Mamy bezpłatne zamykane szafki dla gości. Oraz możliwość przebranie się dla pań cis i trans.


Witam znajomi polecili nam wasz klub i chcieli byśmy z żoną przyjść i spróbować czegoś nowego będzie to nasz pierwszy raz. Co polecacie jak się ubrać zachować ?

Zależy czego szukacie. Jeśli swingu to najlepsze są weekendy bo wtedy przychodzi najwięcej par i pań. Jeżeli interesuje was cuckold to dowolnego dnia z wyjątkiem niedziel, które są tylko dla panów. W tygodniu w ciągu dnia jest bardziej kameralnie. Pod wieczór zwykle jest więcej gości. Najlepiej w recepcji poinformować że jesteście pierwszy raz. Wtedy wszystko pokażą i objaśnią. Najlepiej ubrać się tak jak lubicie. Mile widziane stroje sexy. Choć nie jest to obowiązkowe.


Czy aktywne pary wchodzą za free w sobotę?

Nie tylko w sobotę ale i każdego innego dnia również (z wyjątkiem niedziel dla panów). Zapraszamy!

1058 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Logo komputer .png
bottom of page