top of page
  • Sławek

Co to ten Bizarriusz?

Zaktualizowano: 17 lis 2022

This is old school, bitch!


Pewnie nie raz przyłapaliście się na słowach “kiedyś to były imprezy”! W naszym klubie te imprezy ciągle są. Nie ma zblazowanego towarzystwa, sztucznych granic, ani wysublimowanych dress codów. Jest KLIMAT - bez zbędnych oczekiwań, przyjazny każdemu, kto jest przyjazny. A ceny są takie, że chce się szastać pieniędzmi! Tylko tyle i aż tyle.


Parę słów o nas


Erotyczna mapa Polski ciągle się kształtuje - nowe lokale powstają w miejsce tych, które nie udźwignęły specyfiki branży. My pojawiliśmy się zaraz po “Grzybku” na Placu 3K (kto wie, ten wie - w każdym razie zamierzchłe czasy) i jesteśmy do dziś. O czymś to świadczy.


Dlaczego Bizzariusz to kultowe miejsce?


Bo pojawiło się pierwsze? Nieee, to nie wyścig w którym pool position odgrywa rolę. Chociaż czas pozwala budować legendę, a to oczywiście ma znacznie.


Wyjątkowość Bizarriusza to przede wszystkim otwartość na wszystkie kinky, upodobania, tożsamości płciowe, orientacje i odpały ;) Jak napisał jeden z właścicieli “ Jesteśmy przyjaźni wszelkim orientacjom, a tematy naszych seansów: swing, cuckold, fetysz, trans, darkroom itp. to zaproszenie, nie wykluczenie.”


Stawiamy na to, żeby bez względu na rodzaj wydarzenia, każdy czuł się u nas dobrze i bezpiecznie. Para, singiel, gej, bi, hetero, trans, cross? Nieważne. Zapraszamy każdego dnia!


Macie jakieś wątpliwości? Pytajcie! Jesteśmy po to, żeby je rozwiać!

autor Out Of The Box

3746 wyświetleń19 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

19 CommentsLike

Czy przychodzą tam panie i panowie, którym trzeba zapłacić za sex? Czasem mam taki fetysz. Jeśli tak, to czy jakoś te osoby w mniej lub bardziej oficjalny sposób można "rozpoznać"? Wiem, że może głupie pytanie, ale nie chcę narazić się na ewentualne nieprzyjemności, czy awanturę... 🙊

Like
Replying to

Pisz jeśli jesteś chętny zaplacic

Like

Maja Maja
Maja Maja
Nov 17, 2022

Absolutnie nic dodać nic ująć. Bywam tam od wielu lat. To prawda. Bardzo nieregularnie i zawsze spontanicznie. I tylko to miejsce polecam i chwalę. Za co? Za to że jest bezpieczne i pomocne. Umówmy się zwykle mój spontan jest okropiony %. Wszyscy wiemy w jakim celu tam idziemy. Czemu akurat Bizzek? Ano temu że spokojnie można wyjąć kij z tyłka (oczywiście jak ktoś lubi to niech tam zostanie) i nie sens jest w epatowaniu bielizną tudzież innymi zdobyczami ludzkości. Wchodzisz i jesteś. Chcesz rozmawiasz nie chcesz nie robisz tego. Chcesz to się kochasz bzykasz pieprzysz i pierdolisz ale jeśli przyszedłeś/przyszłaś tylko popatrzeć to też jest ok. Dla mnie jest to najfajniejsze miejsce zaraz po moim domu. I tyle.

Like

Miejsce to ludzie a ci są fantastyczni bywam już od jakiś 10 lat jeszcze za czasów starego Bizka i nigdy nie spotkały mnie jakiekolwiek nieprzyjemnosci pan Darek mega facet piękne i sympatyczne kobiety poznałem i pary pozdrawiam cię kinga


Like
Maja Maja
Maja Maja
Nov 17, 2022
Replying to

Darek zabierz głos 🤣

Like

Zielu
Zielu
Nov 17, 2022

Zdarzają się różne sytuacje ale wciąż traktuje to miejsce jak miejsce by zapomnieć o świecie na chwilę i odpocząć od wszystkiego na luzie :) Nie raz tylko porozmawiać a i chętnie też działam. Kiedyś to miejsce kojarzyło mi się z jedną piosenka dokładnie z utworem Poczekalnia Dusz (oczywiście nie w dosłownym przełożeniu) https://youtu.be/UyC7-vTO0mk

Like
Logo komputer .png
bottom of page