top of page
  • Sławek

Co to ten Bizarriusz?

Zaktualizowano: 17 lis 2022

This is old school, bitch!


Pewnie nie raz przyłapaliście się na słowach “kiedyś to były imprezy”! W naszym klubie te imprezy ciągle są. Nie ma zblazowanego towarzystwa, sztucznych granic, ani wysublimowanych dress codów. Jest KLIMAT - bez zbędnych oczekiwań, przyjazny każdemu, kto jest przyjazny. A ceny są takie, że chce się szastać pieniędzmi! Tylko tyle i aż tyle.


Parę słów o nas


Erotyczna mapa Polski ciągle się kształtuje - nowe lokale powstają w miejsce tych, które nie udźwignęły specyfiki branży. My pojawiliśmy się zaraz po “Grzybku” na Placu 3K (kto wie, ten wie - w każdym razie zamierzchłe czasy) i jesteśmy do dziś. O czymś to świadczy.


Dlaczego Bizzariusz to kultowe miejsce?


Bo pojawiło się pierwsze? Nieee, to nie wyścig w którym pool position odgrywa rolę. Chociaż czas pozwala budować legendę, a to oczywiście ma znacznie.


Wyjątkowość Bizarriusza to przede wszystkim otwartość na wszystkie kinky, upodobania, tożsamości płciowe, orientacje i odpały ;) Jak napisał jeden z właścicieli “ Jesteśmy przyjaźni wszelkim orientacjom, a tematy naszych seansów: swing, cuckold, fetysz, trans, darkroom itp. to zaproszenie, nie wykluczenie.”


Stawiamy na to, żeby bez względu na rodzaj wydarzenia, każdy czuł się u nas dobrze i bezpiecznie. Para, singiel, gej, bi, hetero, trans, cross? Nieważne. Zapraszamy każdego dnia!


Macie jakieś wątpliwości? Pytajcie! Jesteśmy po to, żeby je rozwiać!

autor Out Of The Box

942 wyświetlenia16 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Logo komputer .png
bottom of page