Tak, lubimy imprezować. Goło i wesoło, w spodniach lub bez spodni. Z paniami, panami, parami i trans. W klimatach swingers, cuckold czy gang bang. A może kręci Cię coś zupełnie innego? Sprawdź nasz tygodniowy rozkład zajęć na obrazkach i specjalne imprezy poniżej. Wybierz swoją i zapisz się online, a jeśli masz jakieś pytania - pogadaj z nami przez czat, telefon albo w kinie na żywo.

No upcoming events at the moment
DOMINIUM

Raz w miesiącu Bizarriusz przechodzi we władanie ostrych Domin i ich uległych, tresowanych niewolników. Z drugiej strony silni Dominanci i im podległe, gotowe na wszystko służące. CZWARTKOWY FETYSZ - DOMINACJA jest imprezą cykliczną, gdzie każdy lubiący te klimaty znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do przynoszenia swoich kostiumów i zabawek. Na recepcji jest możliwość zakupu kostiumów oraz akcesoriów.

NAGA  NIEDZIELA

W każdą nagą  niedzielę , Marek zaprasza na imprezę TYLKO DLA PANÓW.

Jest to impreza pod hasłem NAKED DARK ROOM - tego dnia jesteśmy nago i gotowi na prawdziwą męską zabawę. Jesteś Bi, Gay, Trans, Heteryk czy Ciekawy jak smakuje seks z mężczyzną, jest to dzień specjalnie dla Ciebie :)

Zaczynamy już od 14:00

MASZ POMYSŁ NA IMPREZĘ?

A może razem zorganizujemy imprezę o której marzysz? Skontaktuj się z nami.

© 2018 Bizarriusz

TYLKO DLA PANÓW

NAGA - NIEDZIELA DARK-ROOM DWIE W MIESIĄCU ZAPRASZAMY 12-00-22-00

Go to link