Oct 29, 2018

uległy niewolnik nastawi tyłeczek i obciągnie do końca adres : mirek492000@wp.pl

5 comments

zapraszam

Nov 11, 2018

Super tyłeczek i kutasek😍

Oct 30, 2018

jak chcesz to może być twój

Nov 5, 2018

Fajny, aż mi stwardniał na jego widok 😋

New Posts
  • Szukam koleżanki do pary/ lub pary z którą pójdę właśnie na imprezę do Bizarr :) Nigdy tam nie byłem , a chciałbym jednak z kimś być znajomym. Panie w dowolnym wieku, fajnie gdyby wcześniej można się było poznać , spacer , piwko. Tak samo mile widziana pani która również chciałaby spróbować zabawy w takim klubie po raz pierwszy. Proszę pisać na E-mail Piotrekz4321@ interia.pl Zapraszam do kontaktu! Nie gryzę :D
  • Szukam uległej również trans. Piszcie na pax23@o2.pl Czekam :)
  • Korzystając z okazji, że odnowiłem swój romans z Bizkiem wrzucam propozycję. Jestem oprócz Masterowania sukom zawodowym fotografem. Mam na koncie szereg nagród w Poslce i za granicą. Chętnie sfotografuję kobiety i pary. Ten rodzaj fotografii traktuję jako projekty artystyczne więc nie pobieram wynagrodzenia. Ew. koszty dzielimy po połowie - studio, kawa itp. Jeżeli zdjęcia u Ciebie - przywożę mobilne atelier. Z przyczyn oczywistych nie wrzucam zdjęć z twarzami modelek ani swoich bardziej znanych prac.....

© 2018 Bizarriusz